poniedziałek, 15 czerwca 2015

Masaż wyszczuplająco-modelujący

Intensywny zabieg masażu jest dla organizmu jak gimnastyka - pobudza przemianę materii w mięśniach i przyspiesza spalanie tłuszczu w tkance podskórnej. Jeśli więc chcesz dodatkowo przyspieszyć swój metabolizm, wybierz masaż wyszczuplająco-modelujący.
Masaż wyszczuplająco-modelujący

Masaż wyszczuplająco-modelujący jest naturalnym zabiegiem medycyny estetycznej, w którym wykorzystuje się intensywne techniki manualne połączone z masażem izometrycznym. Działa głęboko na tkankę podskórną i mięśniową na powierzchni brzucha, pośladków, ud a nawet łydek i ramion w zależności od opracowanego obszaru.

Seria zabiegów składa się z dwóch części:
  • Wyszczuplającej, której celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, przyspieszenie metabolizmu, poprawa gospodarki wodno-elektrolitowej oraz usuwanie toksyn z organizmu.
     
  • Modelującej, której celem jest poprawa kształtu sylwetki, pobudzenie pracy mięśni oraz lepsze ich ukrwienie i dotlenienie oraz ujędrnienie skóry. Ponadto masaż ten poprawia wygląd partii ciała objętych cellulitem poprzez wygładzenie złogów tłuszczowych w tkance podskórnej. 

Masaż wyszczuplająco-modelujący wskazany jest dla osób będących w trakcie oraz po kuracji odchudzającej, ponieważ przyspiesza utratę masy ciała i ułatwia utrzymanie szczupłej sylwetki. Jest ona także polecany osobom po zabiegu liposukcji, gwałtownej utracie masy ciała i kobietom, które po okresie ciąży borykają się z problemem nadmiernie rozciągniętej skóry. 

W Centrum Promocji Zdrowia ALMEDICA zabieg ten wykonywany jest przy użyciu tylko naturalnych olejków. Dla uzyskania widocznego efektu wskazane jest poddanie się serii kilku-kilkunastu zabiegów przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. Masaż wyszczuplająco-modelujący jest uzupełnieniem odpowiednio dobranej diety i systematycznych ćwiczeń.


obraz pochodzi ze strony: www.siewie.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz